Spełniajmy nasze marzenia!

Każdy z nas ma swoje marzenia. Myślimy o czymś dosyć często i zastanawiamy się, co by było gdyby nasza wyobraźnia stała się realem. &qu...


Każdy z nas ma swoje marzenia. Myślimy o czymś dosyć często i zastanawiamy się, co by było gdyby nasza wyobraźnia stała się realem. "Chcę być sławna", "Marzę o tym, aby ładnie tańczyć", "A jakby tak spotkać swojego największego idola?!" - pewnie nie jeden z Was tak myślał. Czy nie mam racji? Są rzeczy wyjątkowe, które być może jakimś magicznym cudem się spełnią, lecz jest ich niewiele w porównaniu do tych, do których jednak trzeba dołożyć swoje dwa grosze.


Już wiele razy spełniłam swoje małe marzenia. Ale żadne z nich nie było przypadkiem. Nazwałabym to raczej połączeniem szczęścia i uparcia. Tak na przykład; Gdybym nie wysłała zdjęcia na konkurs Disneya, nigdy nie wystąpiłabym w ich reklamie. Gdybym nie poszła na pierwszy trening tańca, teraz nie występowałabym na scenie, o czym zawsze marzyłam. Gdybym nie stała dosłownie cały dzień pod hotelem, nigdy nie spotkałabym osobiście mojej najukochańszej obsady "Violetty".

Pamiętajcie, marzenia nie zawsze spełniają się same, trzeba im czasami w tym, chociaż  trochę pomóc. Więc jeśli śnicie o czymś, co możecie zdziałać sami, bierzcie się za to, bo być może to będzie kluczem do Waszego szczęścia!


Widzieliście już mój najnowszy filmik? :D


Pamiętajcie o klikaniu w linki w tym poście!


6 komentarze

 1. O tak... marzeniom trzeba pomagać a wtedy spełniają się szybciej niż ysmy tego chcieli :)

  www.xavilove.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. O tak... marzeniom trzeba pomagać a wtedy spełniają się szybciej niż ysmy tego chcieli :)

  www.xavilove.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. I to jest sama prawda, dzięki temu spełniłam jedno z największych moich marzeń i mam cudowną pracę:).

  INKarnacje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Emi proszę wrzuć pod następnym postem filmik z twojego solo na folkowych prooooooszę ��

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękne zdjęcia a w poście sama prawda :)

  Zapraszam do siebie! : )
  http://xaaleksandra.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.