I ♥ DANCE SESSIONS!

Hej  ♥ ! W zeszły piątek miałam sesję z Julią (  jej blog ). Już rok temu współpracowałyśmy pod czas zdjęć na dworcu, które Wam i oczy...

Hej ♥ !

W zeszły piątek miałam sesję z Julią ( jej blog). Już rok temu współpracowałyśmy pod czas zdjęć na dworcu, które Wam i oczywiście mi bardzo przypadły do gustu. Jak dobrze wiecie jestem tańcoholiczką. Tak, wiem, że dziwnie to brzmi, ale taka jest prawda :D. Prowadząc bloga od tylu lat, przyzwyczaiłam się do sesji zdjęciowych i również pokochałam pozować.  Jeśli śledzicie mnie od dłuższego czasu, mieliście okazję zobaczyć mnie w wielu sesjach tanecznych. Dzisiaj przychodzę do Was z nową, która jak zwykle bardzo przypadła mi do gustu.


Co sądzicie o zdjęciach? :) 

3 komentarze

 1. Bardzo fajne zdjęcia,widać że kochasz taniec.

  Zapraszam na mojego bloga:
  allaboutdisneypl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jestem ogółem pracoholiczką, ale u mnie stanowi to pewien zespół układów: tzn. powiązanych z moją działalnością. Muszę codziennie pracować nad kreatywnością, poziomem rysunków oraz projektów, a także tatuaży, samozaparciem i samodyscypliną, kontaktami międzyludzkimi, zasobem języka angielskiego, inspirować się jakimś tekstem czy muzyką, szukać nowych i kreatywnych "rzeczy", wzmacniać mięśnie itd. :)

  Doceniam Twoją pasję. A zdjęcia cudowne, chociaż koszulę widziałabym w jakimś kontrastującym kolorze :).

  Pozdrawiam,
  INKarnacje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne! Jesteś utalentowana! ;)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.