CZY ISTNIEJE MAGIA ŚWIĄT?

Hejka! Dzisiaj mamy mikołajki. Można powiedzieć, że czas świąteczny oficjalnie się zaczął. Byle gdzie się pójdzie widzi się różne ...

Hejka!

Dzisiaj mamy mikołajki. Można powiedzieć, że czas świąteczny oficjalnie się zaczął. Byle gdzie się pójdzie widzi się różne świąteczne dekoracje. W centrach handlowych pojawia się o mnóstwo ludzi, kupujący prezenty dla bliskich. Gdzie się nie pójdzie słyszy się te same, ale nadal lubiane świąteczne hity. To dziwne, ale okres przedświąteczny jest w pewien sposób bardzo szczególny. Wszyscy starają się spędzać miło czas. Atmosfera panująca w powietrzu jest jakby magiczna, ale czy istnieje coś takiego jak Magia Świąt?


Od dawna nie wątpię w to, że święta Bożego Narodzenia są moimi ulubionymi. Czekam na nie cały rok i mimo, że od kilkunastu lat nie przychodzi do mnie Mikołaj, ja nadal nie mogę się doczekać Gwiazdki. Ciężko uwierzyć jak te święta na mnie wpływają. Już od samego początku grudnia odliczam dni do przerwy świątecznej i nie jest to spowodowane nadchodzącym wolnym czasem, a samymi świętami! Przecież są tez inne święta i okazje, które można spędzić w gronie całej rodziny. Jednak Boże Narodzenie ma coś takiego w sobie, że przeżywam je i staram się zapamiętać każde, co roku. Moim zdaniem magia świąt jest prawdziwa. Ale nie jest to "magia", do której nie potrzeba czarów. To ludzie, z którymi spędzamy ten czas powodują, że czujemy się jakby grudzień zaczarowała jakaś mała świąteczna wróżka, która chce, aby wszystko było chociaż raz w roku jak najlepsze.


sukienka - Romwe


Korzystając z okazji. Mam dla Was nowy kolaż do firmy SheIn. Tym razem są to ubrania typowo zimowe w barwach świąt. Mi do gustu przypadła najbardziej czerwona kurtka z futerkiem, a Wy co byście najchętniej zabrali do swojej szafy?
5 komentarze

 1. ładna sukienka

  Zadko można spotkać osoby które prowadzą blogu lifestyle na tumblr.com . Chce udowodnić wszystkim że można prowadzić bloga na tej platformie : zapraszam do mnie http://eskucinska.tumblr.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna sukienka ;) . Też uwielbiam święta :) .

  Ps. Widziałam twój nowy filmik na kanale. Świetny ;) . Fajnie, że będziesz kręcić typowo świąteczne filmiki :) .

  Mam tylko jedno pytanie... co z tym filmikiem na temat "Igrzysk Śmierci"? Pojawi się kiedykolwiek czy całkowicie z niego zrezygnowałaś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrezygnowałam z niego, ale nie wykluczam tego, że nigdy nie pojawi się film o takiej tematyce :D

   Usuń
 3. Emilia... Wszystko spoko, ale w wieku 16 lat mogłabyś się nauczyć używania przecinków i formułowania poprawnych zdań. Niektórych twoich wypowiedzi nie da się czytać przez nagromadzone w nich błędy.
  3maj się.
  Pozdro

  OdpowiedzUsuń
 4. Święta to wyjątkowy czas :). Śliczne zdjęcia. Pozdrawiam!

  lublins.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.