DUŻE ZMIANY

Od rozpoczęcia roku szkolnego bardzo zaniedbałam bloga. W ciągu dwóch tygodni nie pojawił się tutaj ani jeden post. Wiadomo, szkoła nie...


Od rozpoczęcia roku szkolnego bardzo zaniedbałam bloga. W ciągu dwóch tygodni nie pojawił się tutaj ani jeden post. Wiadomo, szkoła nie daje żyć, ale kolejnym minusem jest również pogoda, dzięki której nawet nie da się zrobić porządnych zdjęć. 
Muszę Wam jednak coś zdradzić. Ostatni miesiąc tego roku przyniesie wiele zmian związanych z moją działalnością w internecie. Blog zmieni kompletnie swój wygląd. Mam nadzieję, że na lepsze. Na moim kanale na YouTube również możecie spodziewać się nowości. Od jakiegoś czasu proponowane są i również różne współprace. Zobaczymy, może coś z tego wyjdzie. Chcę, aby wszystko co tu robię zyskało na profesjonalności. Siedzę w tym już 4(!) lata i kiedy w końcu lepiej się na tym znam, czas zacząć porządnie działać. 
Aby nadrobić zaległości na blogu, już w tym tygodniu możecie spodziewać się nowego posta, więc serdecznie zapraszam!


4 komentarze

  1. Uwielbiam Twojego bloga :) . Gdy zobaczyłam tytuł posta od razu się wystraszyłam że chcesz zawiesić bloga dobrze że moje obawy się nie potwierdziły ;) . A tak propo Twojego kanału... Kiedy pojawi się filmik o Igrzyskach śmierci? Uwielbiam te książki/filmy więc już się nie mogę doczekać kiedy co obejrzę ;) .

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. heh, kręciłam ten film już dwa razy i bardzo mi się nie podoba :), ale mówi się "do trzech razy sztuka" :D - Więc może coś z tego wyjdzie

      Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.