Take me back to Lloret de mar!

Hej!  Nie było mnie tu dosyć długo, ale wracam z dużą ilością nowych zdjęć i pomysłów! W piątek spędziłam mój ostatni dzień w Lloret ...

Hej! 

Nie było mnie tu dosyć długo, ale wracam z dużą ilością nowych zdjęć i pomysłów! W piątek spędziłam mój ostatni dzień w Lloret de mar i muszę powiedzieć, że były to jedne z moich najlepszych wakacji w życiu. Oprócz mojego ukochanego, imprezowego miasta zwiedziłam również po drodze Disneyland, Paryż, ale o tym dowiecie się więcej w najbliższym czasie. O takich wakacjach marzyłam od dawna. Nie będę kłamać, bo to co podobało mi się w Lloret najbardziej to klub Tropics, w którym bywałyśmy prawie co noc. Ogólnie do Hiszpanii pojechałam razem z moimi przyjaciółmi, Anią  i Michałem, ale oczywiście poznałam sporo innych cudownych ludzi dzięki czemu wyjazd był jeszcze milszy.


Moim wielkim hitem było kupienie sobie fiszki. Otóż, pewnego dnia, gdy rano padało poszliśmy na miasto i utargowałam sobie jedną. Problem jest w tym, że najlepiej wychodzi mi upadanie z niej... Hahaha no cóż chyba potrzebuję trenera, bo jak widać umiem jeździć na niej tylko podparta o ramię Michała.


Ostatniego dnia pobytu pojechaliśmy na wycieczkę do Barcelony. Jest to jedno z miast, które bardzo chciałam zobaczyć kiedyś w życiu. No i marzenie się spełniło. Niestety na wszystko mieliśmy niewiele czasu i nie zobaczyłam wszystkiego co chciałam. Ale i tak było cudownie. Najlepszy był zdecydowanie pokaz grających fontann. To  było coś cudownego! Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze wrócę do tego wspaniałego miasta.

7 komentarze

 1. Ojej zawsze chciałam pojechać do miasta z Pamiętników z wakacji :D zazdroszczę Ci dziewczyno! Piękne zdjęcia <3 Tak mi się spodobałaś że musiałam Cię zaobserwować ;) nie potrafię się napatrzeć na te zdjecia takie są cudowne *.*

  U MNIE LINKOWANIE! WYSTARCZY KLIKNĄĆ W LINKI!
  BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNA! ;) ZAPRASZAM! + MAŁY KONKURS
  MÓJ BLOG-KLIIK

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne zdjęcia! Zazdroszczę :)
  http://blekitnypamietnik.blogspot.com/2015/08/hello-warsaw.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Ogromnie zazdroszczę!
  Przepiękne, klimatyczne zdjęcia.
  xoxo // mój blog

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazdroszczę wspaniałego wyjazdu! Szkoda, że zaraz koniec wakacji... Zdjęcia śliczne jak zawsze ♡
  soniavanblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. https://www.youtube.com/watch?v=2HPnCAZvddA -jazda na fiszce ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne zdjecia :)
  A tak na marginesie to skąd jest ta szara sukienka ? Jest prześliczna ��

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.