Easter!

Hejka! Jak mijają Wam święta? Czy każdy pęka z przejedzenia, tak jak ja? No cóż, to jest właśnie urok wszystkich takich uroczystości. Rodzin...

Hejka! Jak mijają Wam święta? Czy każdy pęka z przejedzenia, tak jak ja? No cóż, to jest właśnie urok wszystkich takich uroczystości. Rodzina, jedzenie i jeszcze raz jedzenie. W tym roku niestety nie mam nawet czasu poczuć świąt, gdyż egzaminy zbliżają się wielkimi krokami. Nie mogę uwierzyć, jak szybko leci ten czas. Dopiero zaczął się rok szkolny, a do końca kwietnia było jeszcze mnóstwo miesięcy. A teraz? Za dwa tygodnie spotkam się z najbardziej stresującym okresem w całej mojej edukacji w gimnazjum. Mam nadzieję, że nie zejdę na miejscu, kiedy nadejdzie w końcu dzień pierwszego egzaminu, bo wiedza z historii jest u mnie wręcz zerowa i nie mam pojęcia, jak sobie z tym poradzę. Musicie trzymać za mnie kciuki :D.

4 komentarze

 1. U mnie święta minęły fajnie. Po śniadanku oczywiście odbyło się coroczne granie z rodzeństwem w najróżniejsze gry planszowe ;-). I tak samo jak Ty jestem przejedzona na maksa. Znając życie mój brzuch wróci do normalnego stanu (czyli bez tego okropnego uczucia ciężkości, z którym nie masz ochoty na nic) za jakiś tydzień. ZAWSZE po Bożym Narodzeniu, Wielkanocy, jakimś weselu czy nawet po moich urodzinach tak mam :'(.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi święta mijają normalnie. Śniadanie wielkanocne, szukanie prezentów, Msz Św.
  Powodzenia na egzaminie!
  Ps. Ładna sukienka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też już pękam z przejedzenia haha :D
  Śliczne zdjęcia <3
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie,
  www.megmyfashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno sobie poradzisz z egzaminami, to rodzinne ;) Będziemy trzymać kciuki :*

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.