difficulties

Hejka Kochani! Nie będę Wam się tłumaczyć, dlaczego nie było przez dwa tygodnie, ani jednego posta, bo odpowiedź dobrze znacie. Na szczęści...

Hejka Kochani! Nie będę Wam się tłumaczyć, dlaczego nie było przez dwa tygodnie, ani jednego posta, bo odpowiedź dobrze znacie. Na szczęście (albo nieszczęście) egzaminy są już w tym tygodniu, a że mam już kompletnie dosyć nauki do nich postanowiłam nareszcie coś napisać. 

Ogólnie brak czasu na pisanie postów wiąże się również z czasu na robienie zdjęć. Mam dosyć takich samych fotografii na tle mojego pokoju, aż dzisiaj wyjątkowo poszłam do salonu. Chciałabym bardzo gdzieś iść w teren, jak to zwykle wiosną bywało. Kolejnym utrudnieniem jest również mój aparat lub sam obiektyw, którego niechcący upuściłam na początku roku i coś się w nim zepsuło. Zdjęcia wychodzą jakieś szarobure, że nawet ciężko jest je przerobić. Zbieram teraz na nowy, lepszy obiektyw i mam nadzieję, że uda mi się nabyć go do sierpnia. Postaram się robić sporo zdjęć na Białorusi, gdzie jadę od razu po egzaminach.
W sumie to nie mogę doczekać się już czerwca, bo będąc w trzeciej klasie nie ma się już wcale nauki i w dodatku na początku tego miesiąca jadę na moją ostatnią zieloną szkołę z moją kochaną klasą i nie mogę się już jej doczekać.5 komentarze

 1. W kwietniu przeważnie jest najmniej czasu na wszystko, bardzo dobrze to znam. W szczególności, że jutro mam urodziny i to komplikuje mi inne sprawy dodatkowo :).

  Pozdrawiam,
  ogrod-fraktali.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hahaha ja też mam jutro urodziny :D

   Usuń
 2. Ale masz śliczne włosy :)
  Wszystkiego najlepszego!
  MÓJ BLOG-KLIK

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam twojego bloga! Świetnie piszesz :D . Trzymam kciuki, żeby egzaminy ci dobrze poszły (a na pewno dobrze pójdą) :D . Faktycznie, masz śliczne włosy i... WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! Wprawdzie jak napisałaś urodziny masz jutro, ale lepiej wcześnie niż później :) .

  OdpowiedzUsuń
 4. I jeszcze zapraszam do mnie :
  http://radio-magdalena.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.