ACH, TO BYŁ ROK...

No to kończymy. Czas zamknąć kolejny cudowny rok i powitać nowy z dobrym nastawieniem. 2014 był dla mnie bardzo zakręcony. Tyle się zadział...

No to kończymy. Czas zamknąć kolejny cudowny rok i powitać nowy z dobrym nastawieniem. 2014 był dla mnie bardzo zakręcony. Tyle się zadziałało przez te dwanaście miesięcy. Zagrałam w dwóch reklamach, zwiedziłam cudowne miejsca w wakacje, poznałam nowych wspaniałych ludzi, hahaha pierwszy raz w życiu zdobyłam pierwsze miejsce razem z moim zespołem w międzynarodowym konkursie tanecznym, znalazłam nową miłość, którą jest zespół 30STM i teraz nie wyobrażam sobie dnia bez słuchania ich muzyki. Nigdy tak nie czekałam na kolejny rok, ale 2015 będzie dla mnie kolejnym przełomem. W marcu mój wymarzony koncert, w kwietniu egzaminy, całe dwa miesiące wakacji, które mam zamiar spędzić w cudownym gronie znajomych, no i oczywiście muszę dokonać bardzo ważnego wyboru, którym będzie do jakiego liceum i o jakim profilu pójdę. Mam nadzieję, że ten rok będzie udany.

Wam za to życzę szczęścia i powodzenia w życiu, abyście zawsze dążyli do swoich celów i nie poddawali się, ale przed zrobieniem tego wszystkiego spędźcie udanego Sylwestra - oczywiście bez przesadzania z procentami :D.

Teraz spadam szykować się na wieczór, a Wy łapcie fotki z minionego 2014 roku.2 komentarze

  1. Szeczęśliwego nowego roku Emilko!!!♥♥♥

    PS. I wszystkim innym też!!! :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Byleby wszystko szło po myśli, bo po zdjęciach widać, że umiesz cieszyć się życiem :).

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.