MOJE PLANY WAKACYJNE

Dzisiaj opowiem trochę o moich planach na najbliższe dwa miesiące. Wakacje to czas relaksu i zabawy. Ja jednak mam zamiar jeszcze troszkę po...

Dzisiaj opowiem trochę o moich planach na najbliższe dwa miesiące. Wakacje to czas relaksu i zabawy. Ja jednak mam zamiar jeszcze troszkę popracować nad sobą, ale o tym już niże.


Obozy - Jak już wczoraj wspominałam, jadę na obóz taneczny do Ustki i na obóz do Chorwacji z moimi przyjaciółmi. Najśmieszniejsze jest to, że to wyjazd organizowany przez chór, w którym śpiewają moi znajomi, a ja nigdy nie śpiewałam i śpiewać nie będę - wolę oszczędzić ludziom tej katorgi, hahaha. W sumie maja dać ponoć tylko jeden koncert, więc nie jest źle. Tym sposobem cały lipiec mam zapełniony i szczerze bardzo się cieszę z tych obozów.

Poszalejemy z włosami - kolorowe pasemka, które widzicie w tym poście są jednorazowe, po jednym myciu schodzą całkowicie, ale mam zamiar poszaleć w tym roku z włosami. Jeśli farba, którą kupiłam będzie dobra, to na pewno nie skończę na zwykłym ombre, które robiłam przez ostatnie lata.


Sesje, sesje, sesje - czyli to co kocham. Uwielbiam letnie sesje, a zwłaszcza przy zachodzie słońca...

Workout - ćwiczymy! Co prawda ćwiczę już od miesiąca, każdego wieczoru regularnie. W miarę moich możliwości, biegam mniej więcej 3-4 razy tygodniowo. Trzymam formę przed obozem, aby nie pojechać tam po niepotrzebne zakwasy, spowodowane zastygnięciem mięśni.

Najlepsza para? Książka i Ty - pod czas roku szkolnego szczerze nie mam czasu na czytanie, zaś w wakacje pochłaniam wręcz książki. Właśnie czytam "Elitę", drugą część z serii "Rywalki" autorstwa Kiery Cass. Seria jest genialna, a dowiedziałam się o niej od mojej koleżanki z klasy. Książka jest połączeniem fantastyki i romansu, czyli to co najbardziej lubię. Pewnie skończę ją za jakieś dwa dni, więc może polecacie jakieś ciekawe książki tego typu?

4 komentarze

 1. Mam zamiar biegać ale tak sama to trochę się boję ;)Czym zrobiłaś włosy? http://anitka-atinka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana przeczytaj Aż po horyzont i Tak blisko, cudowne ksiązki, uwielbiam je <3

  Bardzo ładnie wyglądasz. :)

  Dodasz komentarz? Będzie mi bardzo miło. :)
  malinowe-ciasto.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Też czytam serie ''Rywalki''. Skończyłam już Elite i na chomikuj czytam 3 i ostatnią część. Co prawda na razie jest tylko 10 rozdziałów i mniej więcej co tydzień są dodawane kolejne rozdziały ale nie narzekam :)
  Kocham czytać ! Czytałaś serie ''Dary Anioła'' ? Ja niedawno skończyłam czytać 3 cześć (obecnie jet ich 5 i ma wyjść 6 ),to połączenie fantastyki i romansu,czyli to co lubie ! Bradzo polecam książke. Udanych wakcji <3

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.