OUTFIT VS OUTFIT

Hejka! Tak wiem, dawno mnie tu nie było, ale na pewno to rozmiecie, bo w końcu zaczęła się szkoła.  Jestem teraz w drugiej klasie gimnazj...

Hejka! Tak wiem, dawno mnie tu nie było, ale na pewno to rozmiecie, bo w końcu zaczęła się szkoła. 
Jestem teraz w drugiej klasie gimnazjum i dodali nam cztery nowe przedmioty, co prawda nie takie ważne, 
ale to one między innymi wpłynęły na mój tragiczny plan lekcji. Mam dwie zerówki, a o poniedziałku to już 
lepiej nic nie mówić, mam aż 9 lekcji! Dobrze chociaż, że piątek jest już leniwy, idę na 8 i kończę o 11:30 i to mi się podoba. Ogólnie posty będą się teraz pojawiać nieregularnie. Powinny pojawić się po 3-4 razy w tygodniu, ale to będzie zależało głównie od mojego czasu , no i oczywiście weny. 


A dochodząc bo głównego tematu posta. Mam dzisiaj dla was "outfit vs outfit", czyli dwa stroje, z których wybieracie swój ulubiony, a potem zapisujecie to w komentarzu poniżej posta. Co ciekawe, prawie wszystkie, rzeczy zostały nabyte tydzień temu na zakupach. Większość z nich, oprócz czapki beanie (New Yorker) pochodzą z bardzo fajnej serii F&F, która jest dostępna w Tesco. Bardzo lubię tę firmę, bo mają ciekawe i porządne ubrania w bardzo przystępnych cenach.  Teraz daję wam tylko wolną rękę i głosujcie, który outifit bardziej przypadł wam do gustu; może będzie nim biały sweterek z leginsami we wzór tygrysa, a może neonowa beanie z czarną bluzą i pasiastymi leginsami? 


ps. blogger ostatnio strasznie psuje mi jakość zdjęć ://

4 komentarze

Obsługiwane przez usługę Blogger.