Friday the Thirteenth

Od ostatniego weekendu w ogóle tu nie wchodziłam, no ale jak wspominałam w ostatnich postach, notki będę pojawiać się dużo rzadziej niż w...

Od ostatniego weekendu w ogóle tu nie wchodziłam, no ale jak wspominałam w ostatnich postach,
notki będę pojawiać się dużo rzadziej niż w wakacje. Dzisiaj jest piątek trzynastego, na ogół to nie wierzę w przesądy, a nawet takie dni były przeważnie szczęśliwe.... do dzisiaj. Od rana miałam jakiegoś pecha. Najpierw spóźniam się na pierwszą lekcję, potem gdy wchodzę do klasy pani robi nam niezapowiedzianą kartkówkę, na której ledwo co umiałam napisać, no i dostałam 2 (pierwsza inna ocena w tym semestrze, niż dotychczasowe wszystkie 5). Byłam pewna, że nauczyciele będą chcieli mnie dzisiaj pytać, bo oczywiście ja wielka szczęściara jestem 13 w dzienniku! Po szkole byłam z Julką na dworze i porobiłyśmy sobie troszkę zdjęć. Potem byłam z dwiema Natalkami znowu na dworze, no i tak jakoś zleciał mi cały dzisiejszy dzień. 
A tak zmieniając trochę temat. Jak dobrze wiecie jestem w drugiej klasie gimnazjum i w tym roku bierzemy się za projekt gimnazjalny. Temat projektu jest dowolny, ale my z Julą nie możemy zdecydować się co wybrać. Mamy trzy pomysły na temat; " Blogowanie", "Sport", "Bezpieczeństwo w sieci", który według was jest najciekawszy? 


4 komentarze

 1. Wydaje mi się ,że temat bezpieczeństwa w sieci jest bardzo interesujący .

  OdpowiedzUsuń
 2. gdzie kupilas plecak?

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny blog i post. :) suepr ! Co do tematu to bloggowanie bardzo fajee . :3 sport to temat chyba mało oryginalny, natomiast bazpieczenstwp w sieci .. tez spori osob coś takiego organizuje, xd a bloggowanie .. naprawdę, super pomysł ! :-)
  Obserwujemy ? Zaobserwój i napisz kom pod moim postem to równuez Zaobserwóję !

  http://sztukamoimzyciem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.