NAJLEPSZA PIĄTKA W 2015!

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami. Postanowiłam w związku z tym stworzyć specjalny post związany z moimi ulubionymi zdarzeniami tego ...

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami. Postanowiłam w związku z tym stworzyć specjalny post związany z moimi ulubionymi zdarzeniami tego roku. Od razu muszę powiedzieć, że ten rok był jednym z lepszych w moim życiu. Spełniły się największe marzenia, a grudzień zwiastował spełnienie się kolejnych. Muszę powiedzieć, że dawno nie czekałam tak na nowy rok, jak teraz. Przejdźmy do tematu posta, czyli najlepszej piątki tego roku!Violetta Live 29 marca 2015
Każdy, kto jest tu ze mną dłużej wie, że jestem V-lover. Gdy ponad rok temu dowiedziałam się, że koncert Violetta Live odbędzie się w Polsce i to jeszcze w moim mieście byłam, aż wniebowzięta. Dzięki temu, że stałam pod hotelem, spotkałam moich idoli nie tylko na scenie, ale także nieco bliżej. Mam nawet zdjęcie z Samuelem! Teraz zdaję sobie sprawę, że chyba od zawsze byłam zauroczona w osobach, które występują w serialu, a nie w samej argentyńskiej produkcji. Nigdy wcześniej nie miałam "bzika" na punkcie kogoś sławnego, więc chyba jasne jest to, że bardzo przeżywałam, gdy zobaczyłam samą Martinę Stoessel jeden metr przede mną. 

Zwycięskie zawody na Białorusi 24 - 28 kwietnia 2015
Pojechać na pięciodniowe zawody taneczne dzień po najważniejszym, dotychczasowym egzaminie w życiu? Czemu nie! Zawody te na pewno każdej dziewczynie z mojego zespołu zapadną na długo w pamięci. Na prawie żadnym wyjeździe nie miałam takiego ubawu, jak na Białorusi. A co najważniejsze wygrałyśmy! Wyobraźcie sobie jak, bosko musiała czuć się osoba, która miała w swojej kolekcji kilkanaście medali i żaden z nich nie był złoty. Będąc gimnastyczką, prawie co miesiąc wyjeżdżałam na różne zawody, jednak żadne nie sprawiły mi takiej przyjemności, jak te z zespołem tanecznym.
 YouTube czerwiec 2015
W tym, poprzedzającym wakacje miesiącu postanowiłam wznowić swoją działalność na YouTube. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak jestem szczęśliwa, że postanowiłam to zrobić. Lubię pisać i robić zdjęcia na bloga, jednak czasami mam taki pomysł, którego nie da się pokazać w poście. Wtedy pojawia się nowy filmik. Uwielbiam je nagrywać. Sprawia mi to tyle frajdy! Mimo, że nie mam na razie powalającej liczby subskrypcji, zawsze pojawia mi się uśmiech na twarzy, gdy średnio trzy razy dziennie przychodzi do mnie e-mail, powiadamiający o nowej, obserwującej mnie osobie. 

A to moje ulubione filmiki;


Wakacje marzeń 12 - 23 sierpnia 2015
Na mojej liście miast które muszę odwiedzić w życiu były: Nowy York, Londyn, Barcelona, Paryż, Madryt oraz Rzym. Zawsze również marzyłam o wycieczce do Disneylandu oraz wakacjach w Lloret de Mar. Otóż w ciągu 12 dni spełniłam połowę swoich marzeń związanych z podróżami. Obóz ten był zdecydowanie najlepszym w moim życiu! Disneyowski park rozrywki był genialny! Paryż i Barcelona są tak pięknymi miastami, że od razu wiem, iż muszę wrócić tam jeszcze raz! Lloret de Mar jest rajem dla młodych. Wieczna impreza i świetna rozrywka gwarantowana. Hahaha,pewnie zgodziłabym się teraz z Anią, że najbardziej tęsknimy za miejscem, gdzie spędzałyśmy pół nocy, a mianowicie klub Tropics. 


Liceum od 9 września 2015
Moja burzliwa historia związana z liceum jest Wam znana. Gdy w lipcu nie przyjęli mnie do mojego liceum byłam załamana. Powtórzyło się to samo w sierpniu, jednak udało się za trzecim razem! Czy było warto? Zdecydowanie. Moja klasa to sami super ludzie. Atmosfera jaka panuje w naszym liceum w żadnym stopniu mi nie przeszkadza. Jak na razie, po 4 miesiącach nauki mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z XXVI LO i cieszę się, że udało mi się w nim, w końcu znaleźć.


Hahaha jakie zdjęcie znalazłam na stronie szkoły :D.

4 komentarze

 1. powiem to tak : zaj-ebisty wpis! brawo ! :) mega wpis, lepszego podsumowania jeszcze nie widziałam :) ciekawa jestem co do Twoich filmików na yt, chętnie dziś przysiąde nad nimi i oglądne z chęcią :) miło mi będzie jak wpadniesz do mnie, właśnie dodałam nowy wpis :) szczęśliwego Nowego Roku! :)
  http://kisieelqowo.blogspot.com/2015/12/90-propozycje-stylizacji-na-sylwestra-i.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Łał ile świetnych wspomnień pozostało :) super napisany wpis podsumowujący koniec roku :)
  Szczęśliwego Nowego Roku 2016 i żeby było jeszcze więcej takich wspomnień :*
  http://eunikovakinga.blogspot.com/2015/12/baby-blue-dress.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczęśliwego nowego roku , fajne zdjecia :)

  rasberrrt.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny wpis, super, że realizujesz swoje marzenia! oby tak dalej:)
  http://dreamilo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.