COŚ NOWEGO, A JEDNAK STAREGO

Hejka! Mamy już czerwiec, a jego początek świadczy o rozpoczęciu mojego wolnego czasu. Ten maj był najgorszym miesiącem w ciągu mojej całej...

Hejka! Mamy już czerwiec, a jego początek świadczy o rozpoczęciu mojego wolnego czasu. Ten maj był najgorszym miesiącem w ciągu mojej całej edukacji. Nigdy nie miałam, aż tyle nauki. Ale na szczęście te dwa najbliższe dni skończą moją rutynę pisania sprawdzianów.
A teraz do rzeczy. Jakiś czas temu ogłosiłam, że mam niespodziankę. Chcę wrócić do kręcenia filmów na YouTube. Jeśli jesteście ze mną od początków bloga zapewne pamiętacie, że miałam kiedyś własny kanał (który z resztą nadal istnieje). Wszystkie filmy zostały już z niego usunięte, gdyż oglądając je sama łapię się za głowę. Tym razem postaram się zrobić coś podobnego, ale jednak innego. Chciałam się spytać, co w ogóle sądzicie o tym. Czy jest to dobry pomysł?


Dzisiaj miałam dzień wolny od zajęć, wiec wybrałam się na małe zakupy. Okazało się, że na dworze jest bardzo ciepło, a ja korzystając z pogody wybrałam jasne, letnie ubrania. Niestety muszę się trochę opalić, gdyż z  tak bladą skórą nie wygląda to za pięknie.


bluzka, spodenki New Yorker / plecak ? / buty H&M / okulary sklepik w Bługarii

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

A teraz poproszę Was, abyście wyświetlili (i najlepiej dali łapkę w górę) filmik na, którym tańczę (albo raczej kaleczę) układ do Uptown Funk. Jest to nagranie na konkurs, który organizuje mój największy idol i każdy, kto bierze w nim udział musi zatańczyć stworzoną przez niego choreografię.


5 komentarze

 1. Uważam, że pomysł z kanałem fajny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie, że wracasz na YT :) Śliczne zdjęcia!
  olaablogg.blogspot.com -KLIK

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczna stylizacja :) bluzeczka jest piękna!

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne zdjęcia ;) . Ekstra, że już za niedługo wakacje :) . Uważam, że pomysł z kanałem jest świetny i akurat tak się złożyło, że razem z koleżanką również zamierzamy kręcić filmiki na YT... najprawdopodobnie, zastanawiamy się jeszcze :) . Na pewno będę cię oglądać :) . Acha, zapomniałabym... super tańczysz :) .

  OdpowiedzUsuń
 5. Widzę, że też jesteś fanką Jorge <333 :D

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.