DUŻE ZALEGŁOŚCI

Hej, hej! Pamięta ktoś mnie tu jeszcze? Możecie mi nogi powyrywać, czy co tam chcecie. Ostatnio dosyć rzadko bywam na blogu, a posty nie są ...

Hej, hej! Pamięta ktoś mnie tu jeszcze? Możecie mi nogi powyrywać, czy co tam chcecie. Ostatnio dosyć rzadko bywam na blogu, a posty nie są za bardzo ambitne. Prowadzę już go tyle lat i właśnie w tym momencie doszła mnie kompletna pustka. Wiem, że lubicie posty tematyczne, ale niestety w mojej głowie mam tylko jedną zaplanowaną notkę tego typu.

Więc sprowadzam się do Was, moi czytelnicy . Jakie posty chcielibyście zobaczyć na blogu? Może macie jakieś pomysły, których jeszcze nigdy nie wykorzystałam ?

Wasze propozycje bardzo mi pomogą i mam nadzieję, że dzięki nim nabiorę ponownie motywacji do pisania, która ostatnimi czasy opadła.

Niestety jeszcze dzisiaj nie mam żadnych nowych zdjęć, za to zrobiłam kolaż fotografii ostatniego miesiąca. W ogóle jestem chora, co nie cieszy mnie wcale, bo po jednym dniu nieobecności mam już wielkie zaległości w szkole.
    3 godzinny rekolekcji na sali gimnastycznej nie było dobrym pomysłem  po treningu z dziewczynami  urodziny Dominika   z Ewelinką   z Pądżi  przed spaniem  ostatki - przebrałyśmy się z Nati za czirliderki  rekolekcje ponownie tak bardzo ciekawe  treningowo  
z moimi kochanymi  dobre selfie musi być  Emi nudzi się w domu 

Propozycje postów piszcie w komentarzach. I obiecuję, że widzimy się jutro lub pojutrze :*

6 komentarze

 1. twoja mama jest chyba kosmetyczka czy fryzjerką to moze jakieś tutoriale,
  przepisy, lokkbook, jak wygląda twój dzien szkolny, może jakieś tagi

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcia z twojego dziennika (zniszcz ten dziennik)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. miało być coś czego jeszcze na blogu nie było :)

   Usuń
 3. Mogłabyś zrobić wykreślankę z Twoimi np. sukienkami, i my (czytelnicy) głosowalibyśmy która ma odpaść i tak aż do tąd aż zostanie jedna która zwycięży.

  OdpowiedzUsuń
 4. Książki, które ci się podobają, filmy, piosenki. Ja na moim blogu mam ten sam problem:(
  PS: Olądałaś może albo czytałaś "Niezgodna" ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oglądałam, czytalam - jestem fanką "Niezgodnej" :D

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.