Święta tuż, tuż!

Nie mogę uwierzyć, jak ten czas szybko leci. Dopiero co kończyły się wakacje, a już za niecałe 3 tygodnie są święta! Szczerze to najlepiej ...

Nie mogę uwierzyć, jak ten czas szybko leci. Dopiero co kończyły się wakacje, a już za niecałe 3 tygodnie są święta! Szczerze to najlepiej by było, gdyby święta zaczęły się już teraz, bo czekanie na nie zawsze jest niemiłosiernie dłużące. Kocham święta, jak pewnie większość z was. Nie wyobrażam ich sobie bez rodziny i tony jedzenia... no i oczywiście prezentów :D. Dziwne jest to, że w tym roku moja lista składa się głównie z samych książek i ciuchów. Najwidoczniej tylko to mi do życia potrzebne :). 


♥ Czerwony szalik w kratkę  W styczniu mam bal gimnazjalny i marzę o jakieś ładnej białej sukience. 
  Mimo,że prawie wszystkie książki  już czytałam, bo pożyczałam je od kogoś lub pobierałam ebooki, nie mogę znieść, iż nie mam ich w formie papierowej. Moimi głównymi "must havami" są teraz wszystkie książki z serii "Niezgodna" , trzecia część rywalek "Jedyna" i "Gwiazd naszych wina".  
♥ Jak już mówimy o balu, to buty też by się przydały :D.  Jako wielka fanka Igrzysk, nie pogardziłabym taką bluzą.  Ostatnio w sklepach moją uwagę przykuły słodkie, pastelowe futerka. Wydają się takie milusie!  Słyszałam, że "Zniszcz ten dziennik" to świetna zabawa!  

3 komentarze

 1. Futerko jest super!
  Mam ten dziennik i szczerze polecam! :*
  http://modajestnaszapasja.blogspot.com/2014/11/winter-is-comming.html
  Każdy komentarz i obserwacja motywują do dalszej pracy <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Taaa, książka klasyczna to najlepsza książka :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny post! :)
  Pozdrawiam
  kam-ilaablog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.