BACK TO SCHOOL: HAIRSTLES

Nadszedł ten czas. Szkoła już za tydzień, a ja i tak w porównaniu do innych blogerów zaczynam serię "Back to School" ciut za pó...

Nadszedł ten czas. Szkoła już za tydzień, a ja i tak w porównaniu do innych blogerów zaczynam serię "Back to School" ciut za późno, ale takie jest moje zabieranie się do roboty. Dzisiaj przychodzę z trzema pomysłami na bardzo proste i wygodne fryzury do szkoły, dzięki czemu długie, wpadające dotychczas włosy nie będę już przeszkadzać w czasie pracy.

1. Rozpuszczone, a jednak związane? 
 Wystarczy tylko związać część włosów od góry, a resztę z nich zostawić rozpuszczone. W ten sposób żaden włos nie wejdzie ci w oczy pod czas nauki.

2.Sposób na dłuższy kucyk.
 Po zrobieniu wcześniejszej fryzury związujemy dolną partię włosów. Górna kitka w tym momencie zasłania dolną. Teraz wystarczy tylko zaczesać je razem. Teraz wydaje się, że kucyk jest o wiele dłuższy.

3. Koczek.
 Koczek to zdecydowanie jedna z moich ulubionych fryzur. Nosiłam go codziennie przez 7 lat i nadal mi się nie znudził. Najpierw robimy wysoką kitkę. Zwijamy włosy i robimy z nich "ślimaczka". Następnie wpinamy szpilki. Lubię, gdy kok jest dość duży, więc dla nadania objętości trochę

4 komentarze

 1. Kocham twojego bloga <33333 Emilcia masz talent ;*******

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne fryzury ! Masz piękne włosy. :)
  Obserwuję :)
  http://ba3wa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. czekam na więcej postów z tej serii :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.