Jak farbuję włosy?

Hejka! Jest to post zaplanowany i tym razem pokażę wam jak i czym farbuję włosy. Jak już wiecie aktualnie jestem rudzielcem, ale jeszcze ki...

Hejka! Jest to post zaplanowany i tym razem pokażę wam jak i czym farbuję włosy. Jak już wiecie aktualnie jestem rudzielcem, ale jeszcze kilka postów temu pojawiłam się na zdjęciach z różnokolorowymi końcówkami. Teraz pokażę wam jak osiągnęłam ten efekt.

KOLOROWE - JEDNODNIOWE

1. Włosy dzielimy na 4 warkoczyki.

 2. Bierzemy jeden warkocz i rozdzielamy go na 3 sekcje.

4. Najpierw tylko jedną sekcję spryskujemy wodą.

5. Bierzemy pastele suche i mokre pasmo włosów malujemy nimi.

6. Aby utrwalić kręcimy lub prostujemy włosy (chodzi tu o ciepło) i spryskujemy lakierem. Włosy należy umyć tego samego dnia, kiedy się je zrobiło, bo w prawdzie rzeczy są bardzo sztywne i plączą się. Dlatego nazwałam je jednodniowymi. 


 NA CZERWONO - DO 6-8 MYĆ

1. Aby uzyskać kolor taki, jaki mam musiałam użyć dwóch odcieni farb x2. Jest to ruda z firmy CAMELEO i czerwona z firmy PALETTE. Są to farby, a może raczej szamponetki, które schodzą po 6-8 myciach, więc na wakacje jest to opcja idealna.

2. Obie farby trzeba zmieszać dokładnie ( używałam po dwie farby z każdego koloru, czyli w sumie trzeba kupić 4 saszetki). Następnie nakładamy farbę dokładnie na powierzchnię całych włosów. Odczekujemy 45 minut i spłukujemy.


1 komentarze

  1. Świetny kolor ci wyszedł! W następne wakacje też pomaluje

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.