ROK 2013 - PODSUMOWANIE

Hejka! Za jakieś 6 godzin powitamy rok 2014, a jak na porządną blogerkę przystało, należałoby podsumować miniony 2013. Ach, dużo zadziało si...

Hejka! Za jakieś 6 godzin powitamy rok 2014, a jak na porządną blogerkę przystało, należałoby podsumować miniony 2013. Ach, dużo zadziało się w tym roku, chyba był moim najlepszym. Dziwne, ale chyba 13 stała się moją liczbą. Za kilka minut przyjdzie do mnie Marta, aby razem świętować Sylwestra, a korzystając z ostatnich chwil wolnego czasu, przypomnijmy sobie co zadziało się w tym roku:


     Styczeń, luty, marzec - Mroźna zima, super ferie spędzone z przyjaciółmi, zawody w Czechach, a to dopiero początek...         
    Kwiecień, maj, czerwiec - W dniu 14 urodzin, ostatnie zawody w gimnastyce artystycznej i koniec kariery, tydzień później impreza, ścięcie włosów, majówka, sesje zdjęciowe, koniec roku szkolnego i wakacje!Lipiec, sierpień, wrzesień - genialne wakacje w mieście, na Rodos i na obozie tanecznym, ale nie wszystko trwa wiecznie i trzeba iść do szkoły, jednak okazuje się, że druga klasa nie jest już tak łatwa jak pierwsza...

Październik, listopad, grudzień - bardzo ciężkie miesiące, międzyczasie Hallowen, dużo pracy w szkole, mało czasu, ale w końcu święta i nowy aparat! Blog w grudniu uzyskał najwyższe statystyki dotychczas!
A TERAZ ŻYCZĘ WAM SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2014! 

3 komentarze

 1. Śliczne zdjęcia. ;)
  Szczęśliwego Nowego Roku! ^^
  alaa-allaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. dlaczego skończyłaś przygode z gimnastyką ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bo nie miałam już do tego siły, a treningi zajmowały mi praktycznie cały wolny czas przez co nie miałam w ogóle czasu na życie prywatne.... z resztą i tak już bym nic ta nie osiągnęła :)

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.